درباره من

Ali Khademoreza

خوش آمدید

با سلام به شما دوست عزیز؛

علی خادم الرضا هستم. متولد تیرماه ۱۳۶۳. علاقه فراوانی به رشد و پیشرفت از طریق یادگیری مستمر و همینطور بکارگیری آموزه هایم در عمل و نهایتاً شریک شدن راهکارهای موفقیت با دیگران دارم.

در زمان بیش از  ۱۵ سال بیش از ۸۵۰ کتاب و محتوای آموزشی (در زمینه های متنوعی مانند کارآفرینی، کسب و کار، بازاریابی، برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک، فروش، موفقیت و بهره وری شخصی، شهرسازی و…) را بطور منظم روزانه مطالعه کردم.  بیش از ۱۰ سال نیز هست که این آموزه ها را در حرفه های گوناگون به کار گرفته ام.

مشاغل مختلف در جایگاه های متنوع داشتم و شکست ها و موفقیت های زیادی را تجربه کرده ام؛

اوایل از فروش برای شرکت ها شروع کردم، سپس اخذ نمایندگی های مختلف از جمله نمایندگی بیمه، تجربیاتی از مدیریت بخش های شرکتهای متعددی را داشته ام ، نهایتاً کسب و کارهای خود را تأسیس و مدیریت کردم. (جزئیات مفصل آنها در رزومه علی خادم الرضا درج شده است)

همزمان با کار و مطالعه منظم شخصی، تحصیلات دانشگاهی را ادامه دادم ؛

  • فوق لیسانس برنامه ریزی شهری و منطقه ای را از دانشگاه تهران
  • MBA در دو گرایش مدیریت استراتژیک و مدیریت بازاریابی را از Elearnever سوئد
  • DBA (دکتری حرفه ای) کارآفرینی را از دانشگاه تهران اخذ کردم.

برآیند تمامی آموزه ها و تجربیاتم را در زمینه مورد علاقه ام -یعنی کارآفرینی و توسعه کسب و کار- متمرکز کردم و در این حوزه مشغول تدریس، تألیف و مشاوره هستم.

هدف من ارائه خدمت و آموزش به دوستانی است که در زمینه ای متخصص هستند، می خواهند کسب و کار خود را راه اندازی کنند و یا می خواهند جایگاه کسب و کار فعلی خود را ارتفاء دهند. این کار از طریق تألیف و نشر کتاب، محتوا آموزشی در فضای مجازی، تدریس در کلاسها و کارگاهها و برگزاری جلسات مشاوره صورت می گیرد.