نمایشگاه کتاب تهران 1397 | مصاحبه با رادیو گفتگو | انتشارات دیباگران تهران انتشارات سفیر اردهال ناشر برگزیده کشور در سال 1396 انتشارات الماس دانش | جعبه ابزار کارآفرینی اینترنتی ستاره کارآفرینی شوید آیا آنان که می دانند با آنان که نمی دانند برابرند؟ علی خادم الرضا

نمایشگاه کتاب تهران ۱۳۹۷

نمایشگاه کتاب تهران ۱۳۹۷

امسال هم در نمایشگاه کتاب تهران مه در مصلی برگزار می شد شرکت کردم.

متاسفانه مشاهده میزان جمعیت مقداری دلسرد کننده بود. گویا شرایط اقتصادی اثر خودش را بیش از حوزه های دیگر، بر روی حوزه فرهنگی کتاب و آموزش گذاشته است.

اما نکته بسیار مهم این است که برای بهبود شرایط نیاز به تغییر داریم. برای تغییر نیاز به تصمیم داریم، برای تصمیم درست نیاز به آموزش و یادگیری داریم و بری آموزش موثر نیاز به مطالعه کتاب های مفید و عمل کردن به آنها.

هیچ چیز بهتر نمی شود، مگر آنکه ما خودمان تک تک بهتر بشویم.

در نمایشگاه کتاب تهران امسال به خدمت برخی از ناشران محترمی که زحمت چاپ و نشر کتابهایم را کشیده اند رفتم.

 

  • جناب آقای حسین عابدینی، مدیریت انتشارات سفیر اردهال که چاپ و نشر کتاب آیا آنان که می دانند با آنان که نمی دانند برابرند؟ حاصل زحمات ایشان و همکاران گرانقدرشان بوده است. انتشارات سفیر اردهال به عنوان ناشر برگزیده کشوری انتخاب شده است که جای تبریک فراوان دارد.

 

  • جناب آقای ناصر گشتایی مدیریت محترم انتشارات الماس دانش و انتشارات آسمان کبود که زحمت چاپ و نشر مجموعه کتاب های ستارگان کسب و کار را می کشند. این مجموعه کتاب ها با تآلیف من و دوست فرهیخته و بزرگوارم جناب آقای دکتر محسن جعفرپور در مورد حوزه های کلیدی کسب و کار صحبت می کند. هر جلد از این کتابها در مورد موضوع مشخص و خاصی نگارش شده است. کتاب ستاره کارآفرینی شوید و کتاب ستاره بازاریابی شوید، دو کتابی هستند که تا کنون از این مجموعه هفت جلدی بیرون آمده اند.

 

نهایتاً مصاحبه زنده و کوتاهی با رادیو گفتگو، موج FM 103.5 داشتم. در این گفتگو که در کنار بزرگانی مانند آقایان یک نام حسینی پور (مدیرعامل موسسه خانه کتاب)، تبریزی نیا(مدیر سالن کارنامه نشر)، حجت الاسام محمدرضا زائری (نویسنده و مولف)، محمدحسین متولی (مدیر مسئول انتشارات الگو) و حسین عابدینی (مدیر مسئول انتشارات اردهال) بود، در جایگاه نویسنده صحبت هایی در مورد ارتباط آموزش و کارآفرینی و همینطور کتاب آیا آنان که می دانند با آنان که نمی دانند برابرند داشتم.

 

فایل صوتی ضبط شده علی خادم الرضا در رادیو گفتگو

 

 

خوب است که این مطالب را نیز مطالعه کنید :

اگر از این مطلب رضایت دارید آن را به اشتراک بگذارید

نظرات

نظری برای نوشته نیست

پاسخ دهید