کارآفرینی اینترنتی مبانی کارآفرینی علی خادم الرضا

جلسه مبانی کارآفرینی از دوره آموزشی کارآفرینی اینترنتی

دوره آموزشی کارآفرینی اینترنتی | جلسه مبانی کارآفرینی

سلام خدمت شما دوستان عزیز؛

این فایل ویدئویی مربوط به نخستین دوره آموزشی کارآفرینی اینترنتی در کشور با موضوع مبانی کارآفرینی هست که توسط آکادمی مجازی ایرانیان برگزار می شود و من مدرس آن هستم.

در این فایل ویدئویی جلسه اول دوره با موضوع مبانی کارآفرینی  موارد زیر مطرح میشود:

  • تعاریف متعدد از مفهوم کارآفرینی
  • سیر تحول کارآفرینی
  • ویژگی های شخص کارآفرین که خود به دو دسته ویژگی های شخصیتی و ویژگی های مهارتی تقسیم می شود.
  • مزایای کارآفرینی و کارآفرین بودن.
  • جایگاه کارآفرینی و کسب و کار در سلسله مراتب حکمت!
  • جایگاه کارآفرینی در هرم سلسله مراتب نیازهای مازلو
  • اتباط مثلث یادگیری با کارآفرینی
  • از کجا شروع کنیم و به کدام سمت برویم
  • چه کارهایی را انتخاب کنیم
  • درآمد پایدار چیست؟

برای هر کدام از سرفصل های بالا توضیحات مفیدی ارئه شده است. پیشنهاد میکنیم این جلسه از دوره آموزشی کار آفرینی اینترنتی را که به صورت رایگان در سایت قرار گرفته حتما مشاهده کنید و همینطور خوشحال می شوم که نظرات ارزشمندتان را اطلاع بدهید.

 

در دوره کارآفرینی اینترنتی چه چیز می آموزید؟

محتوای این دوره به این صورت تدوین شده است که در مرحله اول کمک می کند شما به عنوان یک کارآفرین اینترنتی فعالیت خود را با ایجاد وبسایت حرفه ای شروع کرده و در بازار رقابتی رشد کنید.

به این منظور آموزشهای متعدد و کاربردی برای راه اندازی وب سایت با وردپرس، معیارهای انتخاب دامنه و هاست مناسب، معرفی بخشها و کارکردهای اصلی سایت، نکات اصلی برای راه اندازی و موفقیت فروشگاه اینترنتی، انواع محصولات و روشهای فروش آنها، ایجاد صفحه محصول حرفه ای، زیبایی سایت، اتصال انواع درگاههای پرداخت ، انواع سیستم های ارسال محصولات، ارسال خودکار پیامک از فروشگاه شما برای مشتری با انواع متنها برای حالت های مختلف، راه اندازی پشتیبانی آنلاین برای سایت و بسیاری موارد ریز و درشت کاربردی دیگر آورده شده است.

بعد از راه اندازی سایت مناسب، انواع روشهای کاربردی و البته رایگان و یا بسیار ارزان قیمت برای بهینه سازی سایت و ارتقا جایگاه آن در نتایج جستجو و بازاریابی اینترنتی ارائه شده است. مواردی همچون تکنیکهای اساسی بهینه سازی حرفه ای سایت شما، انواع روشهای ایجاد ترافیک رایگان و پولی برای سایت، انواع تبلیغات، انواع روشهای بازاریابی اینترنتی، معرفی سایت به دایرکتوریها و موتورهای جستجو و بسیاری ترفند های دیگر. در این میان انواع سایتهای مفیدی که میتوانید از آنها برای بهبود سایت خود به رایگان کمک بگیرید نیز معرفی شده اند.

اما کار به اینجا ختم نمی شود. دید ما از کارآفرینی اینترنتی این نیست که شما صرفاً به عنوان یک نفر فقط یک سایت اینترنتی داشته باشید. بلکه تبدیل شدن به یک کسب و کار اینترنتی موفق و مدیریت آن در مرحله بعدی قرار دارد. به این منظور آموزشهای مرحله دوم شامل نکاتی بنیادی در رابطه با اصول کسب و کار موفق، استراتژی های کسب و کار، استراتژی های بازاریابی، برندینگ، روشهای رقابت در بازار، خلق سیستم یکپارچه و هماهنگ کسب و کار و … که برای تمامی کسانی که می خواهند کسب و کار خود را راه اندازی نمایند مفید و الزامی هست.

 

دوره کارآفرینی اینترنتی یک دوره آموزشی جامع هست که مطالب نظری به همراه مباحث فنی و اجرایی در در خود جای داده است. این دوره به شما دوست عزیز کمک میکند که کسب و کار خود را با تمرکز بر فضای مجازی راه اندازی کنید و با استفاده از ترفندهای فراوان تجربه شده ای که در این دوره ارائه میشود، میتوانید با کمترین هزینه برای تبلیغات و سئو و … کسب و کاری موفق را اداره کنید.

برای مطالعه توضیحات بیشتر دوره کارآفرینی اینترنتی کلیک کنید.

مشاهده اسلایدهای درس مبانی کارآفرینی از سایت اسلاید شیر:

خوب است که این مطالب را نیز مطالعه کنید :

اگر از این مطلب رضایت دارید آن را به اشتراک بگذارید

نظرات

نظری برای نوشته نیست

پاسخ دهید