معجزه کسب و کار اینترنتی

مجموعه کتاب های معجزه کسب و کار اینترنتی

نوشته مدیریت انتشارات دیباگران تهران ( انتشارات تخصصی مجتمع فنی تهران )

“گاهی یک کتاب زندگی ما را تغییر می دهد و مسیر جدیدی برای ما باز می کند. گاهی یک کتاب کسب و کار ما را متحول می کند و دنیایی تازه از امکانات بی شمار برای توسعه کسب وکار به ما نشان می دهد.
دو کتاب از مجموعه معجزه کسب و کار اینترنتی تالیف شده توسط دکتر علی خادم الرضا از این دست کتاب ها هستند. برخلاف کتاب هایی که ادعا می کنند شما را یک شبه میلیاردر می کنند ، مولف در این کتاب ها کلی گویی ندارد، بلکه با زبانی ساده واقعیت های امروزی و زمینه های در حال دگرگونی در شیوه های کسب و کار طی سال های اخیر و ساله ای آینده را به شما نشان می دهد.

مولف ، راه هایی ساده و قابل اجرا برای متحول ساختن کسب و کارها را در اختیار خوانندگان قرار داده است. برخی از نکات و راهنمایی های ارائه شده در این کتاب ها واقعاً ساده و بدیهی هستند و بسادگی قابل اجرا هستند، ولی از دید صاحبان مشاغل و کسب و کارها پنهان مانده اند.

برخی دیگر از نکات ارائه شده در کتاب به شما یاد می دهند تا چگونه برای بقا و پیشرفت در دنیای کسب و کار طی سال های آینده از هم اکنون آماده باشید.

واقعاً فرقی نمی کند شما صاحب یک فروشگاه یا یک موسسه کوچک هستید یا مسئولیت مدیریت و رهبری یک شرکت بزرگ را بر عهده دارید ، اطلاعات و نکاتی که در مجموعه کتابهای معجزه کسب و کار اینترنتی ارائه شده اند فرصت های جدیدی برای گریز از بحران و توسعه پایدار کسب و کار را برای شما آشکار می سازد.
گاهی کتاب زندگی و یا کسب و کار و آینده ما را متحول می کند.”

 

لطفا برای مطالعه توضیحات کتاب ها بر روی تصاویر زیر کلیک کنید:

کتاب اول جعبه ابزار کارآفرینی

کتاب دوم جعبه ابزار کارآفرینی اینترنتی

جعبه ابزار کارآفرینی اینترنتی علی خادم الرضا


علی خادم الرضا مدرس و مشاور کارآفرینی DBA کارآفرینی دانشگاه تهران MBA مدیریت استراتژیک Elearnever سوئد کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری منطقه ای دانشگاه تهراننویسنده : علی خادم ­الرضا

  • دکتری حرفه ای کارآفرینی از دانشگاه تهران
  • کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای از دانشگاه تهران
  • MBA در دو گرایش مدیریت استراتژیک و مدیریت بازاریابی از Elearnever سوئد
  • مؤلف، مدرس و مشاور کارآفرینی و توسعه کسب و کار
  • مدرس دوره های MBA
  • عضو هیئت علمی آکادمی مجازی ایرانیان و EBS سوئد
  • بینانگذار و مدیر چندین کسب و کار
  • مشاور سازمان ها و کسب و کارها