رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی از قدرتمند ترین و پایدارترین روش های تبلیغات اینترنتی است.دلایل این واقیعت عبارتند از سئو ...| علی خادم الرضا مدرس و مشاور کارآفرینی و کسب و کار

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی یکی از بهترین ، ماندگار ترین ، قدرتمند ترین و پایدارترین روش های تبلیغات اینترنتی می باشد. دلایل مربوط به این واقیعت را می توان شامل موارد زیر دانست:

 

 • ما به دورانی پا گذاشته ایم که “سقوط تبلیغات و ظهور روابط عمومی” اتفاق افتاده است. به دلایل متعددی مانند افزایش آگاهی عمومی مردم، افزایش تعداد رقبا و میزان رقابت، افزایش تجربه های بد خرید، غیر واقعی بودن بسیاری از تبلیغات و … مردم به طور عمومی دیگر اعتمادی به تبلیغات ندارد. بلکه آنها به رای و نظر دوستانشان و یا نظری که خودشان پس از مطالعه اطلاعات مختلف و مقایسه ای به دست آورده اند، اعتماد خواهند کرد.در این میان رپورتاژ آگهی در سایت قدرتمند آموزشی کسب و کار ALiKhadmoreza.ir ، می تواند مزایای بسیار زیادی مانند، ارتقاء جایگاه کسب و کار شما، معرفی دوستانه و تخصصی (نه تبلیغاتی) شما به مخاطبان، افزایش تعداد مخاطبان کسب و کار شما از یک قشر فرهیخته و تخصصی علاقه مند به کسب و کار و … را برای شما به ارمغان داشته باشد.

 

 • در رپورتاژ آگهی محدودیت کلمه ، فضای متن، زمان و … وجود ندارد و شما می توانید مطلب خود را به بهترین و کارآمد ترین روش برای مخاطبان خود تهیه و تدوین کنید تا بیشترین اثر گذاری را داشته باشد. همچنین شما می توانید علاوه بر متن در رپورتاژ آگهی ، از عکس، فایل صوتی و ویدئویی نیز برای اثرگذاری هر چه بیشتر استفاده کنید.

 

 • بر خلاف سایر انواع تبلیغات اینترنتی، رپورتاژ آگهی یک تبلیغ همیشگی است. به این معنی که محدودیت زمانی برای نمایش برای آن وجود ندارد و تا زمانی که سایت میزان فعالیت داشته باشد ( و شخص بنده در قید حیات باشم 😉 !) این آگهی در سایت باقی می ماند.

 

 • همانظور که می دانید “زمینه” در معرفی هر موضوعی بسیار مهم است. در یک آزمایش بهترین نوازنده ویولون دنیا نیز وقتی در ایستگاه مترو به مدت ۴۵ دقیق ویولون نواخت تنها ۳۲ دلار درآمد داشت در حالی که کارشناسان ارزش مادی و هنری آن اجرا را بالای ۳۰ میلیون دلار تخمین زده بودند! چرا؟ به علت اینکه زمینه مناسب برای نواختن او فراهم نبود. او جایی هنر خود را عرضه کرد که جایگاه کسب و کار افراد دوره گرد بود، بنابراین ارزش کار او در ذهن مخاطبان به همین میزان تخمین زده شد. علی خادم الرضا دکتری حرفه ای کارآفرینی از دانشگاه تهران و مدرس، مشاور و مؤلف کارآفرینی و توسعه کسب و کار است. در سایت  AliKhademoreza.ir ، رپورتاژ آگهی شما در میان سایر مقالات  آموزشی کسب و کار ، رادیو کارآفرینی ، کارآفرینی کوانتومی و در یک فضای آموزشی و مشاوره ای منتشر می شود. بنابراین از ارزش و جایگاه بالایی در ذهن بازدید کننده برخودار است.

 

 • یکی از بهترین روش های سئو ( بهینه سازی صفحات سایت ) به منظور بالا آمدن در نتایج جستجوی گوگل، گرفتن لینک معتبر از سایت معتبر ( و تا اندازه ای مرتبط) است. از طرف دیگر مدت زمان این لینک ها نیز بسیار مهم است. هر چه طول عمر لینک ها بیشتر باشد، ارزشمندی و اثر گذاری آنها بیشتر خواهد بود. در رپورتاژ آگهی ، شما می توانید متن خود را به همراه کلیدواژه های اساسی کسب و کارتان به صورت لینک دار آماده کنید تا ما آنها را منتشر کنیم. تمامی این لینک ها به صورت فالو Follow خواهند بود که برای موتور های جستجو قابل خواندن و ارزش گذاری درازمدت هستند. حداکثر تعداد این لینک ها در هر متن رپورتاژ آگهی سایت AliKhademoreza.ir پنج لینک است. بنابراین با رپورتاژ آگهی با یک بار هزینه می کنید که برای همیشه منتشر خواهد شد و مشتریان به راحتی می توانند شما را در نتایج جستجو پیدا کنند.

به طور کلی رپورتاژ آگهی (به انگلیسی: Advertorial) به شکلی از آگهی گفته می‌شود که در قالب گزارش ارائه شود. یعنی، مخاطبان رسانه ای تصور کنند که یک گزارش بی طرفه به آنها ارائه می شود، در حالی که آنچه آنها می بینند، می شنوند و می خوانند، در واقع تلاشی سازمان یافته برای تقویت جنبه های ذهنی یک محصول یا خدمت در ذهن آنها است.

 

رپورتاژ آگهی در یک نگاه کلی بهترین روش برای سئو خارجی سایت ( لینک سازی) ، بهبود جایگاه شما در نتایج جستجو، افزایش ترافیک سایت شما، افزایش تعداد اعضا و میزان فروش، برندسازی و … است.

رپورتاژ آگهی در سایت علی خادم الرضا به دو صورت پکیج عادی و پیکج پشرفته است

۲- شرایط رپورتاژ آگهی پیشرفته

 • تمامی موارد گفته شده در رپورتاژ عادی
 • به همراه ۲۰ عدد بک لینک اضافی از سایت های خارجی برای صفحات هدف در سایت شما (همان ۵ لینک فالو متن آگهی)
 • مصاحبه اختصاصی علی خادم الرضا با مدیر یا مالک کسب و کار و معرفی کسب و کار شما به عنوان یک نمونه موردی موفق (محبوب ترین محتوای اینترنتی در ایران، بررسی نمونه های موردی موفق است. مردم علاقه دارند اشخاص موفق و دلایل موفقیت آنها را بشناسند و از آنها الگو برداری کنند. معرفی کسب و کار شما به عنوان کسب و کار موفق در یک سایت آموزشی کسب و کار معتبر، می تواند گزینه ای عالی برای شناساندن شما باشد.
 • تهیه تدوین متن و محتوای رپورتاژ بر عهده تیم خواهد بود اما تصاویر و گرافیک ها را شما فراهم می کنید.

۱- شرایط رپورتاژ آگهی عادی

 • مدت زمان رپورتاژ آگهی همیشگی است.
 • محدودیت استفاده از متن، عکس، فایل ویدئویی و صوتی وجود ندارد.
 • متن رپورتاژ می تواند شامل تعداد ۵ لینک فالو باشد.
 • متن رپورتاژ آگهی شما بعد از انتشار در ۲۰ وبلاگ فعال باز نشر می شود که می تواند ارزش و اثرگذاری کار شما را به شدت افزایش دهد.
 • گزارش و آدرس باز نشر تمامی سایت ها برای شما ارسال خواهد شد.
 • تهیه متن این رپورتاژ بر عهده شما دوست عزیز است. ما آن را برای بهتر شدن ویرایش می کنیم.

سفارش رپورتاژ آگهی در سایت علی خادم الرضا

مبلغ سرمایه گذاری شما

برای رپورتاژ آگهی پیشرفته

معادل ۹۸۰ هزار تومان است.

می توانید سفارش خود را مستقیماً انجام دهید. برای این کار مبلغ سفارش خود را به شماره کارت ۴۱۰۶-۱۰۰۱-۲۹۱۰-۵۰۲۲ یا شماره حساب ۱-۸۷۶۶۵۸-۸۰۰-۳۹۰۱ یا شماره شبا IR110570390180000876658001

همین الان سفارش خود را مستقیماً انجام دهید. مبلغ سفارش خود را به

شماره کارت ۴۱۰۶-۱۰۰۱-۲۹۱۰-۵۰۲۲

یا شماره حساب ۱-۸۷۶۶۵۸-۸۰۰-۳۹۰۱

یا شماره شبا IR110570390180000876658001 بنام علی خادم الرضا ، بانک پاسارگاد واریز فرمائید.

مبلغ سرمایه گذاری شما

برای رپورتاژ آگهی عادی

معادل ۲۵۰ هزار تومان است.

alikhademoreza.ir shopهمین حالا سفارش خود را از طریق

فروشگاه سایت

به انجام برسانید.

بعد از سفارش رپورتاژ آگهی، متن کامل آن خود را به آدرس ایمیل

alikhademoreza@gmail.com و یا info@Alikhademoreza.ir ارسال فرمائید.

در صورتی که خواهان شرایط ویژه برای رپورتاژ خود هستید (مصاحبه، تغییرات در حالت پایه بالا و …) حتما پیشنهادات خود را قبل از سفارش از طریق تماس با من اطلاع دهید.