رادیو کارآفرینی | گفتگوی علی خادم الرضا با آقای دکتر مهدی میناگر موسس چندین برند و فروشگاه های زنجیره ای شهر قشنگ | علی خادم الرضا مدرس و مشاور کارآفرینی

رادیو کارآفرینی | گفتگوی علی خادم الرضا با آقای دکتر مهدی میناگر

رادیو کارآفرینی | گفتگوی علی خادم الرضا با آقای دکتر مهدی میناگر

در این گفتگوی رادیو کارآفرینی ، با آقای دکتر مهدی میناگر صحبت کردم. آقای مهدی میناگر یک کارآفرین جوان و موفق هستند. ایشان متولد مرداد ماه ۱۳۶۵ هستند و تا به این سن توانسته اند چندین کسب و کار و برند را از صفر راه اندازی کنند و در آنها بسیار موفق باشند. از جمله آنها فروشگاه های زنجیره ای شهر قشنگ است که در شمال کشور و در استان مازندران فعالیت می کند.

آقای مهدی میناگر فوق لیسانس مهندسی عمران را از دانشگاه علم و صنعت اخذ کردند. دانشجوی دکتری عمران همین دانشگاه بودند و در وزارت راه مشغول به فعالیت، تا اینکه در یک تصمیم شجاعانه، از دکتری و شغل خود انصراف دادند و اقدام به راه اندازی کسب و کارهای خود کردند! کاری که بسیاری حتی توان فکر کردن به آن را نیز ندارند!

البته بعد از موفقیت در کسب و کارهای خود، مجدداً به ادامه تحصیل گرویدند. ایشان در حال حاضر دانشجوی دکتری مدیریت کارآفرینی دانشگاه تهران هستند.

ایشان یکی از موفق ترین کارآفرینان نسل نوین کشور هستند که توانسته اند با شرایط فعلی بازار و جامعه، از طریق فعالیت صادقانه و ارزشمند و خدمت رسانی به مردم و مشتریان، کسب و کارهای بسیار موفقی داشته باشند.

در این گفتگوی شنیدنی از ایشان درباره تجربیاتشان از کارآفرینی پرسیدم. درباره مدل کسب و کارشان و دلایل انتخاب این مدل سوال کردم. آقای دکتر مهدی میناگر نیز نکات بسیار ارزشمندی درباره راه اندازی کسب و کار، تأمین مالی، شناخت بازار، ساخت شخصیت حرفه ای برای یک کارآفرین موفق، حوزه های کاری پر پتانسیل امروز و بسیاری نکات دیگر را یا شنوندگان رادیو کارآفرینی در میان گذاشتند.

پیشنهاد می کنم حتما به این گفتگوی جذاب ۳۴ دقیقه ای گوش داده و به توصیه های این کارآفرین موفق و دوست داشتنی کشور توجه فرمائید.

 

در صورت عدم پخش پلیر در صفحه سایت برای شما به راحتی فایل را از روی لینک زیر دانلود کنید:

دانلود رادیو کارآفرینی | گفتگوی علی خادم الرضا با آقای دکتر مهدی میناگر (۲۵ MB)

رادیو کارآفرینی | گفتگوی علی خادم الرضا با آقای دکتر مهدی میناگر موسس چندین برند و فروشگاه های زنجیره ای شهر قشنگ | علی خادم الرضا مدرس و مشاور کارآفرینی

خوب است که این مطالب را نیز مطالعه کنید :

اگر از این مطلب رضایت دارید آن را به اشتراک بگذارید

نظرات

نظری برای نوشته نیست

2 comments

 1. سلام
  جای بسی افتخار است ...موفق باشید و سرفراز

  پاسخ
  1. با سپاس فراوان از شما
   موفق باشید

   پاسخ

پاسخ دهید